Garanti ve İade Şartları

Garanti ve İade Şartları

Sirac Yazı Masaları, alışveriş sitesi olan www.siracyazimasalari.com üzerinden satın alacağınız ürünler üretici firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün akabinde gönderilecek olan fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. Ürünlerimizi kullanmadan önce varsa kullanım kılavuzunu ve/veya kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 

 

1. Cayma Hakkı
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile siracyazimasalari@gmail.com adresine gönderiniz. İletişim kanallarımıza gönderdiğiniz e-mail veya faksın iletilmesi sonrasında sizinle temasa geçecek, ürünlerin iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli ödeme şeklinize göre iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo/nakliye yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo/nakliye firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo/nakliye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır. Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

3. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili siracyazimasalari@gmail.com  adresine gönderiniz veya sitemizde bulunan iade formu
 ile bizimle irtibata geçiniz. İade gerekçeniz, iade şartlarına uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.